Bugünkü
Takvim

Yıldız savaşları

, ezeli rakibi 'ın izinden gitti. Ergen; Avşar Kızı'nın çene altına yaptırdığı 'yıldız' dövmesinin aynısını sol eline yaptırarak şaşırttı!

  • Saklambaç
  • 16.05.2013
ABONE OL
Yıldız savaşları
Magazin dünyasının ezeli rakipleri; şimdi de dövmeleriyle karşı karşıya geldi. Dövme tutkusuyla bilinen , son dövmesini çenesinin altına yaptırmıştı. Avşar Kızı'nın babaannesine özenerek yaptırdığı 'yıldız' şeklindeki dövmesi büyük beğeni kazanmıştı.

HÜLYA GÖRMESİN!
Attığı her adımla Hülya Avşar'la kıyaslanan de; son dövmesinde 'yıldız' şeklini seçti. Önceki gün Bebek'teki kuaföründen çıkarken görüntülenen güzel şarkıcının sol eline Hülya Avşar'ınkiyle birebir aynı olan bir dövme yaptırdığı görüldü. Neşeli halleriyle dikkat çeken Gülben Ergen; bir yandan albüm bir yandan da 'Çocuklar Gülsün Diye' projesiyle uğraştığını söyledi. Demet Akalın'ın Trabzon'daki okula park yapımı için bağışta bulunduğunu da ilk kez açıklayan Ergen, gazeteciler aracılığıyla ünlü popçuya teşekkür etti. Gülben Ergen, önümüzdeki sezon da yeniden ekranlara dönebileceğini ve görüşmelerinin sürdüğünü de söyledi. Ergen; yazın da tatil için birçok yere gideceğini ekledi.

FiLTRE TAKIN!
Geçtiğimiz yaza selülitli haliyle damga vuran Ergen, gazetecilerden espriyle karışık bir ricada bulundu: "İsterseniz bu yaz size nerede olduğumun adresini vereyim ama beni çekerken kameralarınıza filtre takın."

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

.. ..

Gülben ergen o dövmeyi yaptıralı belki 3 sene olmuştur, belki daha fazla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2013 16:13
Burak Burak

Gülben Ergen o dövmeyi yeni yaptırmadı. Birkaç sene önce bileğine çocuklarınn ismini yazdırmadan da önce dövmenin acıtmasından dolayı duyduğu korkuyu yenmek için yaptırdı o yıldızı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2013 22:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.