Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.03.2013 Gazete
ABONE OL

Ana Kraliçe

'ın defilesine; cesaretini konuşturan 2 çocuk annesi damga vurdu

Ana Kraliçe
İstanbul'u etkisini altına alan moda rüzgarına damga vurdu. Fashion Week'te yeni kreasyonunu sergileyen defilesine çıkan Şikel, cesaretiyle güne damgasını vurdu.

İki çocuk annesi olmasına rağmen kusursuz fiziğini koruyan ünlü model, son derece cesur kıyafetler sergiledi. Tuvana Büyükçınar'ın tasarımları ise her zamanki gibi büyük beğeni topladı.

GEYSALAR PODYUMDA
MercedesBenz Fashion Week'in 2. günü Aslı Güler ve Begüm Salihlioğlu defileleriyle başladı. Salihlioğlu defilesinde; Elif Ece Uzun gibi ünlü modeller yer aldı.

Tasarımcı Jale Hürdoğan'ın defilesine ise geyşalar gibi dudak makyajı yapan modeller damga vurdu. Defileye Özge Ulusoy da çıktı.

DiVA'YA KÜRK DESTEĞİ
Modacı Emel Acar da Bülent Ersoy'a destek çıktı. Acar, şunları söyledi: "Gerçek kürke fazla kafa yormaya gerek yok. Hayvanlara zarar veriyor diye ipten tutun da ipliğe kadar hiçbir şey üretmemek lazım o zaman!"

KANATlandı
* 1994'te vefat eden Uzay Heparı'nın oğlu Kanat, ilk modellik deneyimini yaptı. Kanat, Emre Erdemoğlu tasarımlarını tanıttı.

* Sosyetik ikoncan İvana Sert, defileleri en ön sıradan oğlu Ateş ile birlikte seyrederken; yine en ön sıradaki güzel avukat Bilge Öztürk minisiyle yürek hoplattı.

* Fashion Week'i takip eden Serenay Sarıkaya, derin göğüs dekoltesiyle tüm bakışları üzerinde topladı.
HALiL ÇiLiNGiR