Bugünkü
Takvim

2 ay sonra yine aşık!

  • Saklambaç
  • 24.02.2011
ABONE OL
2 ay sonra yine aşık!
, oğlu Osman Nejat'ın babası 'den boşandıktan iki ay sonra Sezen Aksu'nun oğlu 'le yeni bir aşka yelken açtı.

BU aşkla ilgili Cem Özer'in yorumu, "Nurgül'e karışmam. Mutluluklar" oldu. Eski eşin medeniyeti gazeteci Ahmet Hakan gibi birçok isim tarafından eleştirildi.

MiNiK SERÇE'NiN PRENSESi OLDU
SEZEN Aksu, oğlu Mithatcan ve müstakbel gelini Nurgül Yeşilçay ile Ulus 29'da yemek yedi. Ünlü oyuncuyu çok seven Minik Serçe, oğlu ve Yeşilçay'la Londra'da tatil planları yaptı.

kalan karakter 1000

KELEBEK KELEBEK

Ben Nurgül hanımı çok beğeniyorum,çok güzel bir kadın.Onun yerindeki erkek olsaydı olabilir denirdi.Her kadın sadece kendine değer verilmesini,mutlu olmayı ister.Oda bu mutluluğu bulmuş gözüküyor.Önemli olan yanındaki insanın yanında mutlu olabilmek.Sen mutsuzsan evladında mutsuzdur.Umarım ömür boyu mutlu olur.Hayat gerçekten çok kısa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2011 12:54
derya derya

reziller daha doğrusu rezil kadın oğlunun geleceğini hiç mi düşünmüyor anneye bakkkkkkkkkkk müsvedde robot

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 24.02.2011 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.