Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.02.2011

Rezillik

Çelikkol, bir güzelle eğleniyordu. Bunu öğrenen Ekinci, eski aşkının olduğu mekanı basıp Çelikkol'un yanındaki kadına saldırdı

Rezillik
Şarkılarından çok özel hayatı ve sivridiliyle konuşulan , bu kez bir rezalete imza attı! Geçtiğimiz yazdan beri oyuncu ile aşk yaşayan seksi şarkıcının beraberliği önceki günlerde sona ermişti. Tuğba Ekinci, ayrılığın nedenini "ihanet" olarak açıklarken; Çelikkol, sevgilisini aldattığını yalanladı. Herkes ikilinin yeniden bir araya geleceğini sanırken, önceki gece kıyamet koptu. Her şey İbrahim Çelikkol'un Point Otel'de bir güzelle eğlenmesiyle başladı. Bunu duyan seksi şarkıcı, soluğu burada aldı.

ZOR SAKİNLEŞTİ
Eski sevgilisini bir güzelle samimi şekilde eğlenirken gören Tuğba Ekinci, çılgına döndü. İbrahim Çelikkol'un yanındaki kadına önce omuz attı. Ardından kadının saçını çeken seksi şarkıcıyı arkadaşları güçlükle sakinleştirdi. Tuğba Ekinci, olaylı geceyle ilgili yorum yapmaktan ise kaçındı.

SEN MİSİN BENİ ALDATAN!
Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ile birlikteyken aldatıldığını öğrenen şarkıcı Tuğba Ekinci, Çelikkol'un o dönemdeki ihanet gecesi için, "Kulağıma gelseydi onu sopayla döverdim" demişti.

kalan karakter 1000

İyi Yapmış İyi Yapmış

İyi Yapmış Rezillik Değil Bence

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 21.02.2011 12:50
Sedat Gedikli Sedat Gedikli // ANKARA

Bu kızın rezaletleri buradan parise yol olur. Gündemde kalmak için yüzsüzlüğü ele almış terbiyesizliği maharet sanıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.02.2011 10:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.