Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.02.2011 Gazete
ABONE OL

Rezillik

Çelikkol, bir güzelle eğleniyordu. Bunu öğrenen Ekinci, eski aşkının olduğu mekanı basıp Çelikkol'un yanındaki kadına saldırdı

Rezillik
Şarkılarından çok özel hayatı ve sivridiliyle konuşulan , bu kez bir rezalete imza attı! Geçtiğimiz yazdan beri oyuncu ile aşk yaşayan seksi şarkıcının beraberliği önceki günlerde sona ermişti. Tuğba Ekinci, ayrılığın nedenini "ihanet" olarak açıklarken; Çelikkol, sevgilisini aldattığını yalanladı. Herkes ikilinin yeniden bir araya geleceğini sanırken, önceki gece kıyamet koptu. Her şey İbrahim Çelikkol'un Point Otel'de bir güzelle eğlenmesiyle başladı. Bunu duyan seksi şarkıcı, soluğu burada aldı.

ZOR SAKİNLEŞTİ
Eski sevgilisini bir güzelle samimi şekilde eğlenirken gören Tuğba Ekinci, çılgına döndü. İbrahim Çelikkol'un yanındaki kadına önce omuz attı. Ardından kadının saçını çeken seksi şarkıcıyı arkadaşları güçlükle sakinleştirdi. Tuğba Ekinci, olaylı geceyle ilgili yorum yapmaktan ise kaçındı.

SEN MİSİN BENİ ALDATAN!
Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ile birlikteyken aldatıldığını öğrenen şarkıcı Tuğba Ekinci, Çelikkol'un o dönemdeki ihanet gecesi için, "Kulağıma gelseydi onu sopayla döverdim" demişti.