Bugünkü
Takvim

Modacıları topa tuttu

  • Saklambaç
  • 16.02.2011
ABONE OL
Modacıları topa tuttu
GEÇTİĞİMİZ haftalarda gerçekleşen 'in yankıları sürüyor. Bir süredir DB Junk aldı blog'undan moda etkinliklerini takipçilerine sunan sosyetik modacı Deniz Berdan, İstanbul Moda Haftası hakkında eleştirilerde bulundu. Berdan, moda haftasının ikinci günündeki karma defilelerde hayal kırıklığına uğradığını açıkladı.

SEKTÖRÜN gelişmesine ve gelecek tasarımcılara katkıda bulunmak istediğini belirten Berdan, blog'unda şunları yazdı; "2. gün karması cidden hayal kırıklığıydı. Bu kadarını gerçekten beklemiyorduk. Aslı Güler'in sıradan çizgisi, ardından Jale Hürdoğan'ın defile sonunda çıkan Gizia'dan alınmış izlenimi veren modelleriyle hedeflerini anlayamadık."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.