Bugünkü
Takvim

Artık turist değil

filminin çekimlerinde Venedik'e hayran kalah , buradan bir ev aldı

  • Saklambaç
  • 31.01.2011
ABONE OL
Artık turist değil
Angelina Jolie ile başrollerini paylaştığı filmi için yaklaşık bir yılını geçirdiği Venedik'e aşık olan , bir çılgınlık yaptı. Filmin büyük bölümünün geçtiği kanalların kıyısında bir ev almaya karar veren Deep, sonunda aradığı evi buldu. Büyük Kanal'ın kenarında yer alan ve 17 yüzyıldan kalma bir evi gözüne kestiren ünlü aktör, evin sahibi olan Arap Şeyhini buldu. adını taşıyan ev için 10 milyon euro'yu gözden çıkartan Deep, 'aşık olduğum şehir' dediği Venedik'ten bir ev satın aldı. Hayat arkadaşı Vanessa Paradis'nin de onayını alan ünlü aktör, evin restorasyon çalışmaları için startı da verdi. Ünlü çiftin, dünyanın birçok farklı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.