Bugünkü
Takvim

Lüküs eğlence

Meyhane anlayışının yeni mekanı Lüküs Saz'da ünlüler mikrofonu kaptı. Geceye damgasını vurdu

  • Saklambaç
  • 26.01.2011
ABONE OL
Lüküs eğlence
İstanbul sosyetesinin son dönemdeki gözde mekanlarından Maçka'daki Lüküs Saz birçok ünlünün uğrak yeri oldu. Her hafta bir ünlünün sahne aldığı mekanın son konuğu Cihan Doğan'dı. Renkli kişiliği ve sahne performası ile adından sıkça söz ettiren Doğan'ı dinlemeye gelenler arasında , , Adnan-Begüm Şen, ve Semiramis Pekkan gibi birçok ünlü isim vardı. Gecenin sürprizini ise cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Engin-Mine İslam çifti yaptı. Engin İslam, eşi için sürpriz bir parti düzenleyerek herkesi şaşırttı.

BEYAZ KLASİĞİ
İşadamı Engin İslam eşi Mine İslam'a sürpriz doğumgünü partisi düzenledi. Partiye yakın dostları Beyazıt Öztürk de katıldı. Öztürk, davetlilere 'Gemilerde Talim Var'ı söyledi.

TANYELİ'DEN ŞOV
Ünlü oryantal Tanyeli yakın arkadaşı İsmail Akkaya ile birlikte felekten bir gece çaldı. Tanyeli, Demet Akalın'ın söylediği şarkılarda göbek attı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.