Bugünkü
Takvim

Her derde deva u! İşte faydaları...

Fitoterapi Uzmanı Dr. , mutfaktaki mucize bitki unun faydalarını açıklıyor. Karaciğer, pankreas, meme, mide, kolon ve beyin kanserlerini önleyen çörek otu, kanserli hücrelerin yayılmasını engelliyor. Mikropları yok eden çörek otu, kan şekerini dengeleyerek diyabete karşı da koruma sağlıyor.

Her derde deva çörek otu
Fitoterapi Uzmanı Dr. , mutfaktaki mucize bitki çörek otunun faydalarını açıklıyor. Karaciğer, pankreas, meme, mide, kolon ve beyin kanserlerini önleyen u, kanserli hücrelerin yayılmasını engelliyor. Mikropları yok eden çörek otu, kan şekerini dengeleyerek diyabete karşı da koruma sağlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.