Bugünkü
Takvim

İsteksizlik sorunu | 'na sorulan sorular ( 2019)

Yaşın ilerlemesiyle birlikte özellikle erkeklerde sık görülüyor. Bu şikayetleri azaltmak için Uzmanı Dr. M. , çiftlere doktor kontrolünü öneriyor. İşte Nafiz Karagözoğlu'nun 2019 tarihli Takvim Gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

İsteksizlik sorunu
Yaşın ilerlemesiyle birlikte özellikle erkeklerde cinsel isteksizlik sık görülüyor. Bu şikayetleri azaltmak için İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, çiftlere doktor kontrolünü öneriyor. Yapılacak genel incelemelerde ilaç tedavisi uygulanabiliyor. Yine çiftlerin birbirine duyduğu sevgi ve anlayış da bu sorunların çözümüne yardımcı oluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.