Bugünkü
Takvim

Mehmetçik şefkati

Türkiye İblib'de gözlem noktalarını komandolarla takviye etti. Mehmetçik, halka şevkat gösterdi. Son 10 günde rejime ait 2 helikopter, 24 tank, 8 uçaksavar, 3 zırhlı personel taşıyıcı (ZPT), 4 çok namlulu roketatar (ÇNRA), 2 İHA imha edildi.

ABONE OL
Mehmetçik şefkati
Türkiye İblib'de gözlem noktalarını komandolarla takviye etti. Mehmetçik, halka şevkat gösterdi. Son 10 günde rejime ait 2 helikopter, 24 tank, 8 uçaksavar, 3 zırhlı personel taşıyıcı (ZPT), 4 çok namlulu roketatar (ÇNRA), 2 İHA imha edildi. Yüzlerce rejim unsuru etkisiz hale getirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.