Bugünkü
Takvim

Kebapçıya ceza Terim'e af

Kebapçıya ceza Terim'e af
Galatasaray Teknik Direktörü 'in 'dan Alaçatı'ya gidip mekanını bastığı , 'kişisel verileri hukuka aykırı ele geçirme ve yayma' suçundan 1 yıl 8 ay, 'tehdit' suçundan 6 ay hapisle cezalandırıldı. Çeşme 2. 'nde görülen duruşmada sanık Aydoğdu ve taraf avukatları hazır bulundu. Terim, duruşmaya katılmadı. Terim'in kişisel bilgilerini basın mensuplarına verdiğine ilişkin suçlamayı kabul etmeyen Aydoğdu, ifade tutanağı olan o belgede kendisinin de bilgilerinin olduğunu söyleyerek, "Eğer gazetecilere bu belgeleri vermiş olsaydım, bunu inkar etmezdim. Bu suçtan beraatimi istiyorum. Sonuçta gece yarısı Terim tarafından işyerim basıldı. Savcı, işyerimin halka açık bir yer olduğu için burada bir suç unsuru görmemiş. Olay nedeniyle sürekli duruşmalara gittim, geldim. Mağdurum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.