Bugünkü
Takvim

Şantaj-işkence-cinayet

, ayrılmak isteyen sevgilisi Arzu Gültekin’i aracında öldürüp 5 saat cesetle dolaştı. Facianın perde arkasında tehdit ve işkence de vardı.

ABONE OL
Şantaj-işkence-cinayet
Gaziantep'te ilk evliliğinden 3 çocuğu olan işadamı (38), birlikte yaşadığı Arzu Gültekin (31) ile önceki gün bir kafeteryada yemek yedi. 2 çocuk annesi, ayrılmak istediğini söyledi. Öfkelenen işadamı, genç kadını zorla otomobile bindirdi. Tabancayla Gültekin'i katletti. Cesetle 5 saat tur atan Pancar, polis tarafından kelepçelendi. Zanlının, sevgilisi için 3 yıl önce eşinden boşandığı öğrenildi. Gültekin'in annesi Yıldız Gültekin ise cinayetin bağırarak geldiğini gözler önüne serdi: "O adam, kızımı 'Bekarım' diye kandırdı. Kızımı istedi. İmam nikahı yapmışlar. Evliliklerinin ilk gününden itibaren kızım şiddet ve işkence gördü. Ayrılmak isteyen kızımı çıplak fotoğraflarıyla tehdit etti. Kızımın çalıştığı yeri kurşunlattı, 3 ay uzaklaştırma aldı. 3 aylık uzaklaştırma kararının bittiği gün kızımı bu hale getirdi."

Tahir Aşkın KISACIK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.