Bugünkü
Takvim

3 kahramanım daha var

3 kahramanım daha var
İzmir Adliyesi'ne PKK'lı teröristler tarafından bombalı araçla düzenlenen saldırıda, hainlerle tabancasındaki mermisi bitinceye kadar çatışıp şehit düşen polis memuru 'in eşi, İzmir'de oturacağını ve çocuklarını babalarının bu vatan için canını verdiği kentten ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Eşiyle gurur duyduğunu belirten ev hanımı , "Beylik tabancasıyla teröristlerin üzerine gözünü kırpmadan koşup, saklanmadan giden ve çatışarak büyük bir katliamı engelleyen Fethi Sekin gibi üç evladı daha var kahramanımın. Çocuklarımızın amcası da polis. Emin olsunlar ki, terör örgütleri bizi böyle yıkamazlar. Korksunlar! 3 tane daha Fethi Sekin gibi cesur kahramanın yavruları polis olarak o hainlere göz açtırmamak için geliyor" diye konuştu. İzmir'deki saldırıda yaralanan 27 yaşındaki çevik kuvvet polisi Oğuzhan Batuhan Atik ise beraber görev yaptığı Fethi Sekin için "Fethi abi büyük bir kahramanlık yaptı. 'Başkalarının çocukları yetim kalmasın' diye kendi çocuklarını yetim bıraktı" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.