Bugünkü
Takvim

e inat yaşasın hayat

ABONE OL
Kansere inat yaşasın hayat
Kansere karşı verdiği mücadelenin ardından "Mucize kadın" olarak tanınan Dida Kaymaz, kaderdaşlarının imdadına yetişecek bir proje için kolları sıvadı. İstanbul'da yaşayan Kaymaz, 10 yıl önce dil eğitimi için gittiği İtalya'da mide ine yakalandı. Kanserli hücreler karaciğerine ve beynine sıçradı. "6 ay ömrün var" denilen genç kadın, mücadeleyi bırakmadı. Hastalığı yenen Kaymaz, kansere karşı verdiği mücadeleyi kitaplaştırdı. Kurduğu Kansersiz Yaşam Derneği ile insanları kansere karşı bilinçlendirmek için 'YaşaTIR' projesini hazırladı. 'YaşaTIR'ın ilk durağı Bursa olacak. Kaymaz, 6 ili kapsayan geziye katılarak, 'Kansere İnat, Yaşasın Hayat' diyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.