Bugünkü
Takvim

Üç lider aynı de

ABONE OL
Üç lider aynı otelde
Antalya'da yapılan G-20 Liderler Zirvesi, gözleri bir anda Belek'teki ultra lüks lere çevirdi. Liderlerin kaldığı oteller, aldıkları önlemlerle dikkat çekti. Liderlerin tercih ettiği otellerden biri de Ela Quality Resort Belek oldu. Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ülke heyeti ile birlikte Ela Quality Resort Belek Oteli'nde konakladı. Otelin bir diğer misafiri de İngiltere Başbakanı David Cameron'dı. Cameron, kendisine özel hazırlanan kral dairesinde konakladı. 375 metrekare yaşam alanı ile iki kattan oluşan dairede, 24 saat boyunca bir hizmetkar hazır bekletildi. G-20 kapsamında otelde ağırlanan diğer bir isim de İtalya Başbakanı Matteo Renzi oldu. Otelin Genel Müdürü Tunç Batum ise misafirlerinin Belek'i çok beğendiklerini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.