Bugünkü
Takvim

Çiçekli karşılama

ABONE OL
Çiçekli karşılama
Antalya'da dün başlayan ve dünya ekonomisinin yüzde 85'ine sahip ülkelerin liderlerinin katıldığı G20 Zirvesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderlerle görüşmesiyle devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen zirveye ABD Başkanı Barack Obama, Çin Devlet Başkanı Si Jinping, Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel de katılıyor. Başbakan Ahmet da zirveye katılmak üzere 'da bulunuyor. Özel uçakla Antalya Havalimanı'na gelen Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'nu AK Partili yöneticiler karşıladı. VIP giriş kapısı önünde yöresel kıyafetli iki çocuk tarafından Başbakan Davutoğlu'na çiçek takdim edildi. Davutoğlu çifti, çocukları severek, onlarla birlikte poz verdi. Zirvenin yapıldığı otele karayolu ile geçen Başbakan Davutoğlu, akşam saatlerinde liderlere eşleriyle birlikte bir resepsiyon verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.