Bugünkü
Takvim

Teyzeli

ABONE OL
Tey zeli FUHUŞ
Adana Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir evde yapıldığı ihbarını aldı. Sivil polis evden çıkan bir erkeği sorguya çekti. Erkek şahıs, kendisinin telefonla evde bulunan Meral T. (47) ile irtibata geçip fuhuş yapmak için ondan adresi alarak geldiğini, evde ise Gülten G. (51) isimli kadınla ilişkiye girdiğini söyledi. Polis, bu ifade üzerine evdeki 2 kadını gözaltına aldı. Gülten G.'nin iki kez evlenip ayrıldıktan sonra yeğeni Meral T.'nin yanına yerleştiği ortaya çıktı. Yeğen Meral T.'nin, bulduğu erkek müşterilere teyzesi Gülten G.'yi para karşılığı pazarladığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.