Bugünkü
Takvim

'ta hain

ABONE OL
Şırnak'ta hain saldırı
Acı haber bu kez 'tan geldi. Güvenlik güçleri, terör örgütü 'nın sözde gençlik yapılanması olan Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) tarafından kazılan hendekleri kapatmak için çalışma başlattı. Bu sırada hainler tarafından polislere ateş açıldı. Kalleş da 23 yaşındaki polis memuru Furkan Çelik şehit oldu. Acı haber, şehidin Sakarya Akyazı'daki evine ateş düşürdü. Yunus Çelik, 15 aylık polis olan oğlu Furkan'ın acı haberini kahvede otururken öğrendi. Telefondaki kişi "Oğlunuz hastaneye kaldırıldı" deyince baba Çelik fenalaştı. 3 ay önce evlenen Şehit Çelik'in eşinin 2 aylık hamile olduğu belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.