Bugünkü
Takvim

İstanbul'dan Prens geçti

ABONE OL
İstanbul'dan Prens geçti
İngiltere II. Elizabeth ve Prens Philip'in en küçük oğlu Prens Edward, Türkiye'deki eğitime katkı vermek için İstanbul'a geldi. Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü Programı'nın onur konuğu olan Birleşik Krallık Wessex Kontu Prens Edward, yaptığı konuşmada "Hayatınızda bundan sonra fark yaratacağınıza inanıyorum. Şimdi daha dik durabilirsiniz. Siz bunu başardınız" dedi. Edward daha sonra İstanbul Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nı ziyaret etti. Bir sınıfın İngilizce dersine konuk olan Prens, öğrencilerin kendisi için hazırladığı posterleri inceledi, Wessex armasını renklendiren çocuklarla sohbet etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.