Bugünkü
Takvim

Amerika ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç eden Türk firması kadınlara özel tabanca tasarladı. Dikkat çekmesi için de sarı, kırmızı, pembe renkleri kullandı

ABONE OL
Renkli silah
Giresun'da üretimi yapan bir firma, kadınlar için pembe, kırmızı, mavi ve sarı gibi farklı renklerde tabanca üretimine başladı. ABD ile Ortadoğu ve Güney Amerika ülkeleri başta olmak üzere 40 ülkeye silah ihraç eden firma, hem kadınların dikkatini çekecek hem de kullanıldığı ortama göre kamufle edilmesi amacıyla çeşitli renklerde silah tasarladı. Firmanın fabrika müdürü Yusuf Nesil, yaptığı açıklamada, piyasada aynı tarz ve renkte tabanca kullanıldığını ve bu anlamda faklı renkler kullanarak sıra dışı bir üretim yapmak istediklerini söyledi. Nesil, "Türkiye'de üretilen ilk tabanca da yurt içi pazarda yerini almaya başladı" dedi. Renkli tabanca ihracatında olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Nesil, bayanların özellikle pembe renkli ve küçük boyutta daha rahat taşıyabilecekleri modelimize ciddi rağbet göstereceği inancındayım" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.