Bugünkü
Takvim

'de iftar vakti

ABONE OL
Selimiye'de iftar vakti
İstanbul 'nin yurtdışı ve yurtiçinde kurduğu iftar sofralarının sonuncusu Edirne'de açıldı. Camii Bahçesi'ndeki iftara yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Yemekte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da bulundu. Soylu, davetlilere Başbakan Erdoğan'ın selamlarını getirdiğini söyledi. Çağrıcı ise "Edirne, Balkanlar'a başkentlik yapmış bir ilimiz. Bağcılar'daki ilk yerleşim ise 1924'te Selanik'ten yapılan mübadele ile gerçekleşmiştir. Bağcılar, Türkiye'nin 81 ilinden gelen vatandaşlarımızın oluşturduğu
bir kültür mozaiğidir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.