Bugünkü
Takvim

Hayırlı işler müdür bey

Okul müdürü, yeni yaptırılan 20 bin lira değerindeki masa, sıra, sandalye ve tahtaları hurdacıya 900 liraya sattı

Hayırlı işler müdür bey
'daki İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim ., masa, sıra, sandalye ve tahta ihtiyacı olduğu gerekçesiyle Milli Eğitim Müdürlüğü'nden talepte bulundu. Milli Eğitim Müdürlüğü de Yarı Açık Cezaevinde mahkumlara yaptırılan 150 adet masa, sıra ve 15 adet beyaz tahtayı teslim alması için okul müdürü Ali Ö.'ye resmi yazıyı verdi. Dün nakliye aracı tutarak cezaevine giden müdür, 20 bin lira değerindeki yeni masa, sıra ve tahtaları teslim aldı.

OKULA GÖTÜRMEDEN SATTI
Müdür, aldığı malzemeleri okula götürmek yerine hurdacı Sakman Ö.'ye 900 liraya sattı. Hurdacıda okul malzemeleri gören polis de, okulu müdürü Ali Ö., hurdacı Sakman Ö. ve nakliyeci Sabit Y.'yi gözaltına aldı. Öğretmenler ise, masa, sıra ve tahtaları almaya giden müdürün malzemeleri almadan geri geldiğini zannettiklerini söyledi. Mahkemeye çıkan Ali Ö., teslim aldığı malzemeleri vidaları gevşek diye hurdacıya bıraktığını iddia ederken, hurdacı ise, müdürün malzemeleri sattığını söyledi. Polisin el koyduğu malzemeler kamyonete yüklenip okula gönderildi.

kalan karakter 1000

neriman neriman

bu adam tam bir kanıbozuk çok iyi olmuş etme bulma dünyası hani çok dürüsttün ali özdemir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 09.06.2013 18:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.