Bugünkü
Takvim

mahkum

Duman, 1 yıl kulübeden çıkamayacak.

ABONE OL
Köpek mahkum
Sivas'ta iki komşunun karşılıklı şikayetleri mahkemeye taşındı, ceza ise köpeğe kesildi. , bal arısı yetiştiren emekli öğretmen 'ın arılarının çevreye zarar verdiğini belirterek Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'ne şikayette bulundu. Bunun üzerine Kurnaz'ın arıları kaldırıldı. Emekli öğretmenin intikamı ise acı oldu. Mürsel Kurnaz, komşulardan imza toplayarak, Bülent Kaya'nın köpeği Duman'ın vatandaşlara saldırdığı yönünde şikayet dilekçesi verdi. Açılan dava neticesinde mahkeme, Kaya'ya 100 gün hapis cezası, Duman'a ise 1 yıl kulübede bağlı kalma cezası verdi. Cezası bin 600 TL para cezasına çevrilen Kaya, "Komşum intikamını almış oldu. Bu olayda en çok hiç kimseye saldırmayan Duman isimli köpeğim zarar gördü" diye konuştu.

kalan karakter 1000

erdal erdal

hayvanseverler Hadi is basina

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.05.2013 11:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.