Bugünkü
Takvim

Ecele şakacı aranıyor

Kadın muhtarın öldüğü söylendi. İmam salasını verdi. Cemaat son göreve hazırlanırken, genç kadın 'Yaşıyorum ayol' dedi...

ABONE OL
Ecele şakacı aranıyor
İzmir'deki Lale Mahallesi'nin muhtarı olan , hafta sonu kızıyla birlikte annesinin yanına gitti. Bu sırada cep telefonunu da kapattı. Pazar günü polisi arayan bir kişi, kadın muhtarın öldüğünü söyledi. Haber üzerine Sumru Benligül her yerde arandı. Ancak kimse ona ulaşamadı.
BÖYLE DEDİKODU GÖRÜLMEDİ
Gelişmeler üzerine imam, sala okuyup muhtarın öldüğünü anons etti. Ölüm haberi kısa sürede tüm mahallede yayıldı. Benligül'ün yakınları, annesinin evine taziye ziyaretine gitmeye başladı. Bunu öğrenen muhtar, şok geçirdi. Burada muhtarın yaşadığını görenler önce şaşırdı sonra durumu kendisine anlattı. Yapılan tüm aramalara rağmen eşek şakasını yapan kişi bulunamadı.

Ceyhan TORLAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.