Bugünkü
Takvim

İstanbul sallandı

'in korkusu depreşti. 'de meydana gelen 4.5 şiddetindeki deprem İstanbul'da da hissedildi

ABONE OL
İstanbul sallandı
'de İstanbul'un 134 kilometre açıklarında dün 4.5 şiddetinde bir deprem meydana geldi. İstanbul şehir merkezinde de hissedilen deprem, 10.7 kilometre derinde oldu. Bu depremin ardından 2.5 şiddetinde bir sarsıntı daha yaşandı.

ERCAN: TETİKLEMEZ İTÜ
Jeofizik Bölümü Öğretim Üyesi ise Karadeniz'de meydana gelen depremin İstanbul depremini tetiklemeyeceğini belirtti. Ercan "Karadeniz'deki sarsıntı ana deprem olduğu için İstanbul depremini tetiklemeyecek. İstanbullular'ın bu depremden korkmalarına gerek yok. Bir hafta boyunca küçük artçı depremler meydana gelecek" diye konuştu.

Ali BALCI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.