Bugünkü
Takvim

Skandal doğdu

Hamile , şiddetli şikayetiyle erken doğuma alındı. Karnından ise 4 yıl önceki ameliyatta unutulan gazlı bez çıktı

ABONE OL
Skandal doğdu
nedeniyle hastaneye giden ve erken doğum yapan kadının karnından, 4 yıl önce geçirdiği ameliyatta unutulan gazlı bez çıktı. (33), 4 yıl önce Antalya Devlet Hastanesi'nde "dış gebelik" şüphesiyle ameliyat edildi. Dursun, ameliyattan 4 yıl sonra hamile kaldı. Hamileliğinin 4. ayında şiddetli karın ağrıları çektiği için doktora giden Dursun'a fıtık teşhisi konuldu. Ancak Hava Dursun, hamile olduğunu ve bebeğine zarar verebileceğini söyleyerek ameliyatı kabul etmedi.

DOKTORDAN ŞİKAYETÇİ OLDU
8'inci ayında ağrılarının artması üzerine hastaneye giden Hava Dursun'u sezaryenle ameliyat eden doktorlar, kadının karnında bir kitle olduğunu fark etti. Bu kitle 4 yıl önce gerçekleşen ameliyatta unutulan gazlı bezdi. Doktorlar önce gazlı bezi, ardından da bebeği aldı. 8 aylıkken doğan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, karnında gazlı bez unutulan Dursun soluğu savcılıkta aldı. Çiçeği burnunda anne, karnında gazlı bez unutan doktor hakkında suç duyurusunda bulundu. Büyük şok yaşadığını belirten Hava Dursun, "Maddi ve manevi çok yıprandık. İnsan hayatı bu kadar ucuz değil" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.