Bugünkü
Takvim

Rumlar her anı izliyor

ABONE OL
Rumlar her anı izliyor
, petrol ve doğalgaz araştırması yapmak üzere Doğu Akdeniz'e açılan gemisini yakından izliyor. Kıbrıs Rum yönetimi sözcü vekili Hristos Hristofidis, "aşırı ve gereksiz endişeye mahal olmadığını" söyledi. Bu arada Koca Piri Reis sismik gemisi üç koldan korunacak. Koca Piri Reis'e fırkateynlerin yanı sıra, denizaltılar ve savaş jetleri de eşlik edecek. Öte yandan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Piri Reis'in gitmesi gereken yere gideceğini belirtti. Yıldız, gerekli görülmesi halinde teknik takviye yapılacağını da söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.