Bugünkü
Takvim

Gözü kar'a koruma!

ABONE OL
Gözü kar'a koruma!
Dünya, 27 Ocak-6 Şubat arasında, Erzurum'u izleyecek. Çünkü, 2011 Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları, Erzurum'da yapılacak. Yüzlerce sporcunun ter dökeceği Palandöken Kayak Merkezi'ni ise kar timleri koruyacak. Önleyici Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli polislerden seçilen kar timleri, kar üstü araçlarla Palandöken'de 24 saat görev yapacak.

RAMBOLAR
Kar araçlarıyla asayiş sağlayan timler, her türlü olumsuz olaya müdahale edecek. Yakın dövüş konusunda da usta olan polisler, olimpiyatlara gölge düşürmek isteyenlere geçit vermeyecek. "Kar Rambolar"ı, sınırsız yetkiye sahip olacak.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.