Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 28.01.2011

Guiza ayrılamaz

Menajer Pina, "1 yıl daha sözleşmesi var ve sözleşmeyi tamamlayacak. Kiralanması bile söz konusu değil" dedi

Guiza ayrılamaz
İspanya'ya geri dönmek istediği yönünde iddialar çıkan 'nin İspanyol oyuncusu Güiza'nın geleceği hakkında açıklama yapan menajeri Enrique Pina, "Fenerbahçe'nin Güiza'yı bırakması imkansız" dedi. Goal.com'a açıklama yapan Pina, "Şu anda Fenerbahçe'nin Güiza'yı bırakması ya da kiralık vermesi imkansız. Güiza'nın yapabileceği hiçbir şey yok, Fenerbahçe ile bir yıllık daha sözleşmesi var ve bunu tamamlayacak. Daha sonra, kesinlikle özgür bir şekilde yeni kaderini belirleyecek" ifadesini kullandı.

PARA KAYBETMEYE HAZIRDI!
Güiza, geçtiğimiz hafta Marca gazetesine verdiği demeçte, "Mallorca'da oynamak uğuruna para kaybetmeyi bile hazırım" açıklamasını yapmıştı. Bu açıklama "Güiza kesin ayrılacak" şeklinde yorumlanmıştı.

DİA İDARE ETTİ
İlk yarıda iyi performans sergileyen Issiar Dia, maçın 2. yarısında oyundan düşünce kenara geldi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.