Bugünkü
Takvim

VakıfBank'tan yüzde 100 yerli ViBi

Vakıfbank, bankacılık işlemlerinde müşterilerine özel hizmet verecek olan yeni sesli asistanı ViBi'yi kullanıma sundu. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Dijital olmak için değil, dijitalle gelen yeni iş yapma şekillerini ve teknolojileri kullanarak, sektörde bir 'müşteri-odaklı oyun kurucu' olmak istiyoruz" dedi.

Yüzde 100 yerli ViBi
VAKIFBANK, bankacılık işlemlerinde müşterilerine özel hizmet verecek olan yeni sesli asistanı ViBi'yi kullanıma sundu. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Dijital olmak için değil, dijitalle gelen yeni iş yapma şekillerini ve teknolojileri kullanarak, sektörde bir 'müşteri-odaklı oyun kurucu' olmak istiyoruz" dedi. VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan ise ViBi'nin yüzde 100 yerli bir yazılım olarak geliştirilmesinin önemine vurgu yaptı. ViBi, 5 bin soruya yanıt verebilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.