Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.02.2015 Gazete
ABONE OL

sektörü masaya yatırıldı

Lojistik sektörü masaya yatırıldı
Lojistik Sektöründe Eğilimler Araştırması'nın 2014 Yılı 4. Çeyrek Sonuçları açıklandı. Beykoz Meslek Yüksekokulu, Lojistik Uygulamaları ve Araştırma Merkezi ve Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği'nin (UTİKAD) ortak gerçekleştiği araştırma, UTİKAD üyesi 400 lojistik şirketinin yöneticisi ile yapıldı. UTİ- KAD Başkanı Turgut Erkeskin, Türkiye taşımacılık sektörünün misyon, vizyon, strateji ve hedeflerinin yeniden tanımlanmasının bir zorunluluk haline geldiğini belirterek, "Lojistik kültürünün 3 ana unsuru olan kalite, güvenlik ve inovasyon kültürünü oluşturmada hiç kuşkusuz UTİKAD etkin olacaktır" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.