Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.02.2015 Gazete
ABONE OL

40 milyon tl'ye satıldı

40 milyon tl'ye satıldı
1961 model klasik Ferrari, Paris'te açık artırma usulü ile rekor fiyata alıcı buldu. Ferrari, 16 milyon dolara (40 milyon TL) satıldı. Bir döneme damgasını duran Fransız oyuncu aktör Alain Delon ve Gerard Blain'in de kullandığı otomobilin yeni sahibinin, kimliğinin açıklanmasını istemeyen bir koleksiyoncu olduğu belirtildi. Alıcının temsilcisi, "Alıcı hemen her fiyatı ödemeye hazırdı. Bir otomobile bu kadar çok para yatırmak korkunç olabilir ama burada sadece otomobili değil hikayesini de satın alıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.