Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.05.2012 Gazete
ABONE OL

Evlilik hazırlıkları tek merkezde

Evlilik hazırlıkları tek merkezde
Geçtiğimiz günlerde açtığı, içerisinde sadece gelinlikçilerin olduğu ile fark yaratan (AVM), 15'inci yılında AVM içinde yeni konseptler kuracak. Profilo Alışveriş Merkezi İcra Komitesi Başkanı , 2 bin 500 metrekare alanda 20 mağaza ile hizmet veren Beyaz Cadde'nin her zevke hitap ettiğini belirterek, "Ekim ayına kadar mobilya ve ev dekorasyonu konseptimizi hayata geçireceğiz" dedi. Yeni konseptin 3 bin metrekarelik bir alana konumlanacağını belirten Aka, "Açık alan olarak planladığımız konseptte yüzlerce ürün sunacağız. Mobilya ve ev dekorasyonu ile ilgili aradığınız her şeyi tek bir alanda bulabileceksiniz" diye konuştu.


Özlem KAMER TERCANLIkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.