Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.02.2011 Gazete
ABONE OL

de harçlar yarıya indi

Açık Öğretimde harçlar yarıya indi
Milli Eğitim Bakanı , açık ilköğretim okulu ile liselerinin harçlarının yüzde 50 oranında indirildiğini açıkladı. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'ndeki 'Uzaktan Eğitim Koordinasyon Merkezi ve Alo Eğitim' hattının tanıtım toplantısında konuşan Çubukçu, indirimlere ilişkin olarak şunları kaydetti: "Vatandaşlarımızın bu hizmetten daha fazla faydalanmaları için açık ilköğretim okulu harçları 20 TL'den 10 TL'ye, açık öğretim liselerinin harçları 40 TL'den 20 TL'ye çekilmiştir. Böylece eğitim imkanından uzak kalmış ya da yarıda bırakmış kadınlarımızı, yetişkinlerimizi, özürlü vatandaşlarımızı bu hizmetten faydalanmaya davet ediyorum."

kalan karakter 1000

ismail ismail

açık lise tamam peki üniversitenin açık öğretimi ne olacak sayın bakanım ikiside bu ülkenin vatandaşı ayrımcılık olmaz diye düşünüyor bu işe de el atmanız gerektiğini düşünüyorum. saygılar sunuyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 24.02.2011 07:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.