Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 22.05.2012

%51 Rangnick

Yeni hocasını arayan , Alman teknik adam Rangnick'le ufak pürüzleri gidermeye çalışıyor... Rangnick’in alternatiflerini hazır tutan yönetimin listesinde Zico, Bielsa, Karaman ve Aybaba da var...

%51 Rangnick
Yeni sezon için teknik direktör arayışlarını hızlandıran 'ın Alman teknik adam Ralf Rangnick ile prensipte anlaştığı, aradaki ufak pürüzlerin giderilmeye çalışıldığı öğrenildi. den takımın geçen sezonki kasetlerini izleyen deneyimli teknik adamın, en geç önümüzdeki hafta İstanbul'da olmasının beklendiği belirtildi.

ALTERNATİF LİSTESİ KABARIK
Rangnick'te son anda bir pürüz çıkması olasılığını da göz önüne alan Beşiktaş yönetiminin alternatif hoca adayları da belli. Alternatif listenin başında gelen isim ise bir dönem Fenerbahçe'yi de çalıştıran Arthur Zico...Brezilyalı hocanın 'a sıcak baktığı sızan haberler arasında. Listede yer alan bir diğer isim ise Athletic Bilbao'nun hocası ... Gelme ihtimali en düşük isim Bielsa olsa da yönetim ikna çalışmalarını sürdürüyor.

YERLİ DİYEN DE VAR
Yönetimde, takımın başına yerli bir hoca getirilmesinden yana tavır koyanlar da var. Bu isimlerin özellikle adını öne çıkardığı hocalar arasında ise Hikmet Karaman ve Samet Aybaba'nın isimleri önde... Rangnick'te pürüz olursa mevcut isimlerden biri bitirilecek.

OYUNCULAR BEKLEYİŞTE...
Beşiktaş'ta Ragnick isminin ağırlık kazanması oyuncuları da telaşlandırdı. Yönetimden, takımın kasetlerini isteyen Alman hocanın kim hakkında ne karar vereceği merak konusu.

kalan karakter 1000

Nirvana Nirvana

Ziya Doğan , Ziya Doğan , Ziya Doğan ....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.05.2012 14:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.