Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.02.2020 Gazete
ABONE OL

'ta sol kanat bilmecesi!

'ta yarın oynanacak derbisinde kadro netleşmeye başladı. Ancak Sergen hoca sol kanatta hangi ikiliye şans vereceğine karar veremiyor... Genç teknik adam iki formül üzerinde duruyor. 'nun savunmanın solunda, önünde ise 'in oynaması... İkincisi ise Caner'in savunmanın solunda önünde ise Nkoudou'nun oynaması...

Sol kanat bilmecesi
Beşiktaş'ta yarın oynanacak derbisinde kadro netleşmeye başladı. Ancak Sergen hoca sol kanatta hangi ikiliye şans vereceğine karar veremiyor... Genç teknik adam iki formül üzerinde duruyor. İlki Rebocho'nun savunmanın solunda, önünde ise Caner'in oynaması... İkincisi ise 'in savunmanın solunda önünde ise Nkoudou'nun oynaması... Sergen Yalçın'ın solda hangi ikiliyi oynatacağına maç saatinde karar vereceği öğrenildi.

Rebocho 'de son olarak 1 Şubat'ta oynanan maçında kadroda yer almıştı. O maçta süre alamamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.