Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.02.2020 Gazete
ABONE OL

’ta şaşkınlığı

formasıyla ilk maçına çıkan performansı ile herkese kendisini hayran bıraktı. 2. yarıda oyuna giren ve takımının ikinci golünü atan Ganalı star daha ilk maçta çok şeyler yapacağını gösterdi Teknik 'ın da Boateng için, "Bu kadarını beklemiyordum. Önemli bir kozum olacak" değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

Boateng şaşkınlığı
Beşiktaş formasıyla ilk maçına çıkan Boateng performansı ile herkese kendisini hayran bıraktı. 2. yarıda oyuna giren ve takımının ikinci golünü atan Ganalı star daha ilk maçta çok şeyler yapacağını gösterdi Teknik 'ın da için, "Bu kadarını beklemiyordum. Önemli bir kozum olacak" değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.