Bugünkü
Takvim

Ölümüne iş yaparım!

"Ben bu yaşa kadar saygısızlık üzerine iş yapmadım. Ben ölümüne iş yaparım. Ama fikrimi söylerim. Evet Divan'da Başkan'ın söyledikleri doğru. Ben bir çalışanım"

Ölümüne iş yaparım!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisar galibiyeti sonrası önemli açıklamalar yaptı. Başkan Fikret Orman'ın Divan Kurulu'nda kendisi hakkındaki sözlerine yanıt veren tecrübeli hoca, "Evet başkanın dediği doğru. Ben bir çalışanım" dedi

FİKİRLERİMİ SÖYLERİM
Güneş, "Ben bu yaşa kadar saygısızlık üzerine iş yapmadım. Ben ölümüne iş yaparım. Ama her zaman fikrimi söylerim. Bu başkana bir saygısızlık değildir" diye konuştu.

DAHA FARKLI OLMALIYDI
Maçı da değerlendiren başarılı hoca, "Taraftarlara en güzel futbolu izlettirip en iyi skorları almak istiyoruz. Oyun olarak kazanmayı hak etti. Ancak fazla gol atmalıydık" dedi.

2. YARI TEMPOMUZ DÜŞTÜ
İlk düşündüklerini yaptıklarını söyleyen Güneş, "İkinci yarıda oyuncularımızın temposu düştü ve sıkıntı yaşadık" ifadesini kullandı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.