Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.03.2017 Gazete
ABONE OL

Kararım değişmez!

Advocaat’ın bırakmasının ardından takımdan ayrılacağı iddia edilen , “Kararım değişmez. Ben Fenerbahçe’yi istiyorum” dedi.

Kararım değişmez!
Fenerbahçe'nin sezon başında Sunderland takımından kiraladığı Jeremain Lens, Fenerbahçe'den ayrılmaya hiç niyetli değil.

HERKESİ RAHATLATTI
Dick Advocaat'ın sezon sonunda takımdan ayrılacak olmasının ardından Fenerbahçe'de kalmak istemeyeceği iddia edilen Lens herkesin gönlünü ferahlattı. Hollandalı kanat oyuncusu, "Benim kararım değişmez. Ben Fenerbahçe'yi istiyorum. İstanbul'u da Fenerbahçe'yide çok sevdim. Bu kulüpte başarılar yaşamak, şampiyon olmak istiyorum" dedi. Fenerbahçe yönetiminin Jeremain Lens'i Sunderland'dan 1 yıl daha kiralaması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.