Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2013 Gazete
ABONE OL

Öztürk aday oluyor

Galatasaray'da Başkan 'la görüş ayrılığı içinde olan 'ün 22 Haziran'da yapılacak olan seçimde yüzde 90 olasılıkla aday olması bekleniyor.

Öztürk aday oluyor
Galatasaray'da sürpriz bir gelişme yaşandı... Sarı-Kırmızılı kulüpte kongre kararının alınmasının ardından gözlerin üzerine çevrildiği yönetici 22 Haziran'da yapılacak olan seçimde başkanlığa aday olmaya sıcak bakıyor. 'la yaşadığı görüş ayrılıklarıyla bilinen Adnan Öztürk'ü Hayrettin Kozak'ın ikna ettiği belirlendi. Daha önce adaylığı düşünmeyen Öztürk kararını değiştirmek zorunda kaldı.

PAZARTESİ AÇIKLAYABİLİR
Hafta sonuna kadar camianın önde gelen isimleriyle görüşme yapması beklenen Adnan Öztürk'ün yüzde 90 olasılıkla aday olması bekleniyor. Sarı-Kırmızılı yöneticinin listesine çok sürpriz isimleri almayı planladığı ortaya çıkarken pazartesi ya da salı günü adaylığını resmen açıklayacağı iddia edildi. Öztürk'ün şimdiden nabız yokladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

ÖNEMLİ PROJELERİ DEVREYE SOKACAK
Ünal Aysal'la fikir ayrılığı içersinde olan Adnan Öztürk'ün başkan olursa önemli projeleri olduğu öğrenildi.

DÜRÜST'LE GÖRÜŞÜP ROTAYI ÇİZECEK

Başkanlığa aday olması beklenen Adnan Öztürk'ün kendisi gibi Ünal Aysal'a cephe alan 'le görüşme yapacağı öğrenildi. Dürüst'ün fikirlerine büyük önem veren Öztürk'ün bu görüşme sonrası yol haritasını belirleyeceği belirlendi.

kalan karakter 1000

as as

şimdiye kadar nerdeydin adnan takım kötüyken şimdi işler tıkır tıkır giderken neden tekere comak sokmak neden neden

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.05.2013 23:01
fanatik gs.lı fanatik gs.lı

SN. Aysaldan sonra olursa iyi olur, şimdi kazanamaz ve yıpranır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.05.2013 10:51
guya guya

Ya isin cilkini cikartiniz,Mevcut yonetim iyi calisiyor.ne koltuk sevdalisiniz.Gs sizin umrunuzda degil

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 24.05.2013 02:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.