Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.05.2012 Gazete
ABONE OL

Çağlayan'da çapraz ateş!

F.Bahçe Başkanı ile Trabzon Başkanı 'in aynı anda yapılacak çapraz sorgusu mahkeme için önemli bir delil olacak

Çağlayan'da çapraz ateş!

davasının 4. sı bugün Çağlayan'daki 'nda start alacak ve cuma gününe kadar devam edecek. Cuma gününe kadar 93 sanığın çapraz sorgusunun yapılacağı bildirildi. Bu sorguda Kulübü Başkanı ile Kulübü Başkanı 'in çapraz sorgu sırasında karşı karşıya gelecek. Yıldırım ile Şener'in çapraz sorgusunun hangi gün yapılacağı kesin değil. Bugünden cumaya kadar herhangi bir celsede bu sorgu gerçekleştirilebilir. Bu duruşmaya iddianameyi hazırlayan savcı Mehmet Berk'in de katılması bekleniyor.

YILDIRIM YİNE TUTUKLU KALDI!
Bu arada Aziz Yıldırım'ın avukatları tarafından yapılan tutuksuz yargılama talebi mahkeme heyeti tarafından reddedildi. Yıldırım 4. duruşma sürecinde tutuklu yargılanacak. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in de dün İstanbul'a geldiği bildirildi. Şener'e Çağlayan'daki Adliye Sarayı'nda Bordo-Mavili taraftarların dışardan destek vereceği de gelen haberler arasında.

YÜZYILIN BULUŞMASI!
Yıldırım ve Şener'in çapraz sorgusu davanın sürecinin direkt olarak etkilecek. Herkesin gözü bu çapraz sorguda.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.