Bugünkü
Takvim

Her detay konuşulacak

Her detay konuşulacak
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü , G20 için en üst seviyede güvenlik tedbirlerinin alındığını belirterek, "Herhangi bir güvenlik zaafı öngörmüyoruz. Siber güvenlikten fiziki güvenliğe kadar her alanda gerekli tedbirleri almış bulunuyoruz" dedi. Kalın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın bizzat Antalya'ya giderek hazırlıkları ve alınan tedbirleri yerinde inceleyeceğini söyledi. Kalın, G20 liderler zirvesiyle ilgili düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

KÜRESEL GÖRÜŞMELER
Japonya Başbakanı ile görüşmelerimiz 13'ünde olacak. Şu anda İstanbul olarak planlanıyor. 15-16 gününün programları çok yoğun olduğu için cumhurbaşkanımız da zirveye ve oturumlara başkanlık ettiği için bu ikili görüşmeleri mümkün olduğunca 14'üne ve 16 öğleden sonrasına yerleştirmeye çalışıyoruz. Liderlerin 4 gün sonra yapacağı görüşmeyle ilgili şimdiden birtakım şeyler söyleyip spekülasyonlara sebep olmak istemem. Suriye konusu orada etraflı şekilde ele alınacak. Ana gündemimiz burada G20'nin kendi küresel ekonomi gündemidir. Küresel ekonomik gelişmelerle küresel siyasi gelişmelerdir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.