Bugünkü
Takvim

Milliyet anlayışımız Çanakkale'de çizildi

, 'nin yıldönümünde şöyle konuştu: Şehitliklerimiz bizim kimlik kartımızdır!

ABONE OL
Milliyet anlayışımız Çanakkale'de çizildi
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıldönümü, 'ın da katıldığı törenlerle kutlandı. İlk tören Çanakkale 18 Mart Stadyumu'nda yapıldı. Erdoğan, törende yaptığı konuşmada, Mehmetçiğin, Çanakkale'de kanı ve canı ile tarihten hiçbir zaman silinmeyecek büyük bir destan yazdığını belirterek, şunları söyledi: , bir etnik kökenin, bir ırkın, bir kavmin eseri değildir. Bu büyük zafere İstanbul ne kadar sevindi ise Diyarbakır da o kadar sevinmiştir. Milliyet anlayışımızın sınırları Çanakkale'de çizilmiştir. Şehitliklerimiz, kimlik kartımızdır. Erdoğan, 'nde düzenlenen törendeki konuşmasında ise şöyle dedi:

MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Aziz şehitlerimizin huzurunda bir kez daha söz veriyoruz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyoruz ve bu uğurda mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Onların aziz hatırasına halel getirecek her girişimin karşısında, onlar gibi, göğsümüzü siper edeceğiz.

ÖPÜCÜK YAĞMURU
Başbakan Erdoğan, stattaki törende yanına gelen yabancı bir küçüğü öpücüklere boğdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.