Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 26.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 26.02.2011 17:21

hastaneye kaldırıldı

Ahmet Türk hastaneye kaldırıldı
'nce BDP Diyarbakır il başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda rahatsızlanan Türk, Alman Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Alman Hastanesi Başhekimi Mahmut Çiftçi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk'ün karın ağrısı şikayetiyle hastaneye getirildiğini, kalbinde pil olması nedeniyle öncelikle kardiyoloji tetkiklerinin ve kalp pilinin kontrolünün yapıldığını söyledi.

Kalbinde herhangi bir olumsuz durumun söz konusu olmadığını kaydeden Çiftçi, ''Diğer branşlardaki hekimler de kontrol etti. Bağırsaklarından kaynaklı bir rahatsızlık olduğu tespit edildi. Genel sağlık durumu iyi. Şu an kardiyoloji servisinde yatıyor. 6 saat sonra doktorlar tekrar kontrol edecek. Durumuna göre taburcu edilip edilmeyeceğine karar verilecek'' dedi.

kalan karakter 1000

ali ışık................. ali ışık.................

bu ülkeyi bölmek isteyen kim varsa allah başa getimeden canını alsın.onlara aman vermesin ,şimdiye kadar kürtçülük yoktu bunlar herneyse kürtçülük diye bir sılogan çıkardı.ATATÜRK.zamanında buülke işgalden kurtulurken lazı.kürdü.çerkezi.alevisi .sunnisi.hertür insan vardı ama bildikleri tekşey ben.TC.Tİvatandaşıyım diyordu.atalarımız şimdi ayakta olsaydı bizleri lanetlerdi.insan insan olsun birine birşey sorulduğunda benülkenin T.C.yetivatandaşıyımdemeli.bizim gibiler ülkeleri için herşey yapar.bu böylebiline.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 26.02.2011 18:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.