Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.04.2019

, Arap hayranlarının sevgi iyle karşılaştı

Şöhreti sınırlarını aşan oyuncu , önceki akşam Asmalımescit’te Arap hayranlarının sevgi iyle karşılaştı.

Engin sevgi!

Rol aldığı dizilerle 'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan Engin Altan Düzyatan'ın her adımı sevenleri yakından tarafından takip ediliyor. Önceki akşam da Asmalımescit Soho çıkışı objektife yansıyan ünlü oyuncunun etrafını bir anda Arap hayranları sardı. Düzyatan'ın sevenleri, oyuncuyla fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı. Her bir hayranıyla yakından ilgilenen oyuncu, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. Düzyatan, mütevazı tavırlarıyla da sevenlerinin bir kez daha takdirini kazandı. Evine gitmek üzere aracına yönelen yakışıklı oyuncuya bir kadın hayranı da "Sizi çok seviyoruz. Ailemizden biri gibisiniz" diyerek övgüler yağdırdı.HAYRANLAR DA KAYITTA
Düzyatan, hayranının iltifatına gülümseyerek karşılık verdi. Engin Altan Düzyatan'ın Arap fanları, oyuncu mekanın önünden ayrılana kadar ellerindeki cep telefonlarıyla kayıttaydı. Oyuncunun sevenleri, görevini yapmakta olan basın mensuplarının arkasında durup Düzyatan'ı kaydetmeye çalışırken de ortaya bu görüntü çıktı. Bu kare de "Yok böyle sevgi" dedirtti.MÜTEVAZI STAR
Hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Düzyatan, mütevazı tavırlarıyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.