Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.11.2015 Gazete
ABONE OL

Nice 500'lere

Milyonları atv ekranına kilitleyen '?', yarın akşam 500. bölümüyle ekrana gelecek. Bu özel günde ekip halinde yarışan Müge Anlı ve Oktay Kaynarca gibi ünlü konuklar, kazandıklarını çocuklar için bağışladı

Nice 500'lere
Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?' yayınlandığı ilk günden itibaren televizyon izleyicilerinin kalbinde taht kurdu. Türk televizyon tarihinin fenomen yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?' 500. bölümüne de özel yarışmacı konuklarıyla 'merhaba' dedi. Selçuk Yöntem'in sunuculuğuyla yarın akşam 23.45'te atv'de ekrana gelecek olan yarışma, yine milyonları ekrana kilitleyecek.

YARDIM KURULUŞUNA BAĞIŞ
Programın yarın akşamki bölümünde Oktay Kaynarca ile Birce Akalay, Sera Tokdemir ile Mehmet Aykaç, Esra Erol ile Cem Öğretir, Tarık Ünlüoğlu ile Biran Damla Yılmaz, Engin Hepileri ve Müge Anlı ikili olarak yarışmacı koltuklarında yerlerini alacak. Sürpriz telefon joker bağlantılarının yapıldığı yarışmada ünlü konuklar, kazandıkları para ödüllerini T.C Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamayı da ihmal etmedi. Bol sürprizli '?', yarın atv'de...

Programın 500. bölüm pastasını sunucu , yarışmaya katılan ünlü konuklar ve atv yöneticileri hep birlikte kesti. Selçuk Yöntem, pasta kesimi sırasında gurur ve mutluluğu bir arada yaşadı.

ÜNLÜLER YARIŞTI
Birce Akalay ile Oktay Kaynarca, ekip halinde yarıştı.


500. bölüm için özel çekilen programda birlikte yarışan Müge Anlı ve oyuncu Engin Hepileri'nin kaç lira ödül kazandığı herkesin merak konusu oldu.


ACİL ŞİFALAR BÜYÜK USTA
İsmi 'Kim Milyoner Olmak İster?' ile özdeşleşen da program boyunca unutulmadı. Sunucu Selçuk Yöntem ve ünlü yarışmacılar, halen tedavisi devam eden usta sanatçının ismini program boyunca dillerinden düşürmedi ve ünlü isme sürekli "Acil şifalar" diledi.