Bugünkü
Takvim

Yastayız kapalıyız

Ankara'daki terör faciasına İstanbul'un gözde mekan işletmecileri sessiz kalmadı. Nişantaşı ve Taksim'deki tüm mekanlar kapılarını kapattı...

  • Saklambaç
  • 12.10.2015
ABONE OL
Yastayız kapalıyız
ANKARA'DA yaşanan terör faciası karşısında İstanbul gece hayatı sessiz kalmadı. Etiler, Ortaköy, Nişantaşı ve Asmalımescit'teki gece kulüpleri, mekanlarının kapılarını kapatarak hep birlikte yaşanan terör olayına tepki gösterdi.

Etiler'deki The Galliard
ve Fenix; Nişantaşı'ndaki Sess; Ortaköy'deki Albüm, Sortie ve Supper Club, Asmalımescit'teki Chanta, Zilly Pera ve Çilek Pera önceki gece kapılarını kapattı. Mekan yetkilileri, yapılan bütün rezervasyonları ileri tarihlere erteledi.

ETKİNLİKLER İPTAL
Bugün başlayıp 17 Ekim'e kadar sürecek ve Tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nda gerçekleşmesi planlanan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, iptal edildi.
Boğaziçi Üniversitesi'nde 14-15 ve 17 Ekim'de yapılacak konserler iptal...
İzmir Emniyet Müdürlüğü tarafından 17 Ekim'de Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenecek Murat Boz konseri iptal oldu.
Megastar Tarkan'ın daha önce de ertelediği 15-16-19 ve 20 Ekim'deki Harbiye Açıkhava konserleri iptal edildi.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.