Bugünkü
Takvim

Tolga hoca!

Başarılı kariyerine nokta koyarak Alaçatı'ya yerleşen , iş hayatına eğitmen olarak geri döndü

  • Saklambaç
  • 03.02.2015
ABONE OL
Tolga hoca!
Genç yaşında Garanti Bankası'nın Genel Müdür Yardımcısı olarak iş dünyasında dikkat çeken Tolga Egemen, 2012 yılında ani bir kararla görevinden istifa etmişti. İstanbul'u da terk eden Egemen, hayatını Alaçatı'da sürdürme kararı aldı. Uzattığı sakalları ve salaş giyim tarzıyla Alaçatı'da sık sık objektiflere takılan 'in adı iş dünyasında 'Ferrari'sini satan bilge'ye çıkmıştı.

ÜNİVERSİTEDE YARI ZAMANLI DERS
Yıllardır kendisine gelen tüm iş tekliflerini de geri çeviren Egemen, İzmir Ekonomi Üniversitesi için kararını değiştirdi. Tolga Egemen, yarı zamanlı olarak üniversitenin İşletme Fakültesi'nde Uluslararası Ticaret ve Finansman dersi veriyor. Öğrencilerin öğretmen olarak çok sevdiği Egemen'in kariyerini noktalamasının ardındaki sebep olarak ise o dönem birlikte olduğu Derin Mermerci'nin son anda evlilikten vazgeçmesi gösterilmişti...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.