Bugünkü
Takvim

Maskesini düşürdü

, 3 haftalık bebeğini düşürdüğünü açıklayan 'ı yalancılıkla suçladı!

  • Saklambaç
  • 31.05.2012
ABONE OL
Maskesini düşürdü
Olayların kadını , yine yapacağını yaptı. Geçtiğimiz hafta Kıbrıs'ta konser veren Akalın'a seyirciler pet şişe atmıştı. Gördüğü tepki karşısında morali bozulan seksi şarkıcı, daha birkaç haftalık bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

'da kendisine pet şişe atanlara beddua eden Akalın'a bir darbe de kanlı bıçaklı olduğu eski vokalisti 'den geldi. Önder, twitter'dan Demet Akalın'ın 'bebekle ilgili yalan söylediğini' yazarak herkesi şaşırttı.

'HERKESİ KANDIRMAYA DEVAM ET!'
DEMET AKALIN: Lanetim, bedduam beni üzenler için. Allah katında yeriniz yok. Belalar içinde boğulun... Doğmamış bebek katilleri!

SEDA ÖNDER: Allah belasını vermiş. Senden kurtulduğum için şükür. Senin öğrencindim, bana yutturamazsın. İnsanları kandırmaya devam et!
kalan karakter 1000

ASLAN ASLAN

vawwwwwwwwwwwwww.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.06.2012 09:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.