Bugünkü
Takvim

Kurtlar, şimdi de 'yı karıştırdı!

"Kurtlar Vadisi: Filistin" filminin, ’da 27 Ocak’ta vizyona girecek olmasına tepki yağdı.

  • Kültür-Sanat
  • 24.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.03.2011 16:23
ABONE OL
Kurtlar, şimdi de Almanya'yı karıştırdı!
'da "Kurtlar Vadisi: Filistin" filminin "Uluslararası Yahudi Soykırımı Kurbanlarını Anma Günü" olan 27 Ocak'ta vizyona girecek olmasına basın ve siyasilerden tepki yağdı.

Hıristiyan Demokratların parlamento Dışişleri Sözcüsü Philipp Missfelder kurbanlara duyarsızlık ve saygısızlık yapıldığını söyledi. Sosyal Demokratların milletvekili Kerstin Griese, "Bu film problemli çünkü şiddeti, İsrail karşıtlığını ve anti-semitik duyguları körüklüyor" dedi. Yeşiller'den Jerzy Montag ise "Filmin 27 Ocak'ta vizyona girmesi tarihdışı ve sorumsuzluk" dedi. Montag filmin yasaklanma ihtimali olup olmadığı sorulduğunda da "Yasalara karşı gelmedikçe Almanya'da mide bulandırıcı şeyler de gösterilebiliyor" dedi.

kalan karakter 1000

gül gül

darısı bizim ülkemizin başına

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.01.2011 11:48
susana susana // İSTANBUL

bu bir şey değilki daha dünyayı karıştıracak kurtlar vadisi filistin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.01.2011 20:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.